קסם הבלונים והילדים

בלונים לילדים

החיבור המובן מאליו בין בלונים לילדים

מאחר וחשוב מאוד לצבוע את עולמם של ילדים קטנים במגוון גדול של צבעים, הרי שבלונים הם אלו שמתאימים למשימה. ילדים גם אוהבים לראות דמויות יצירתיות שחורגות מהדמויות אליהן נחשף כל אדם מבוגר במהלך שגרת יומו. דברים אלו מדגישים עד כמה החיבור בין בלונים לילדים הוא מובן מאליו, ועד כמה הוא חשוב לפיתוח דמיונו של הילד.

 

 

ילדים טובלים להם בעולם הדמיון כמעט בכל חלק של היום, ובלונים עוזרים להם להתחבר לדמויות מוחשיות אך מלאות דמיון שמקשרות בין עולם הדמיון לעולם המציאותי. עבור כל ילד הרי שמדובר בהנאה צרופה כשהוא נחשף למשל לציפור צבעונית עשויה בלונים במספר גוונים, והדבר מאפשר לו להמשיך ולפתח את הדמיון שחשוב כל כך בגילו. 

 סביבה קסומה שעוטפת כל ילד

בלונים במגוון רחב של צבעים וצורות יוצרים סביבה נהדרת שכל ילד ישמח להיות חלק ממנה. כובע בלונים יצירתי וצבעוני על ראשו של הילד או מספר בלונים בצורות של כדור, אופנוע, חיית מחמד וכד', עוטפים בשמחה רבה את הילד  ומציגים לו תמונה נעימה יותר של העולם. זו היא חוויה מגוונת שמעשירה לא מעט רגעים עבור לא מעט ילדים.

 

 

חשוב לציין שבני כל גיל יכולים ליהנות מסביבה מלאת בלונים חינניים אם הם מסכימים לשחרר את עצמם ולשכוח לרגע משגרת היומיום המחייבת. אם נרשה לעצמנו, נסכים להעיד כי בלונים הם מוצר שמקסים אותנו בכל גיל בין אם אנו נמצאים באירוע שבו מחולקים בלונים לקהל ובין אם אנו משחקים עם הילד/ה עם בלונים צבעוניים שמרכיבים דמויות משגעות.

 

 

יצירת הדמויות מרתקת את הקטנטנים

צבעי הבלונים, הצורות שנוצרות מהם, הקלות שבה הם מושכים את העין, והתוספת המרעננת והחופשייה שהם יוצקים לרגעים רבים בחיים, מדגישים בפני ילדים ומבוגרים כאחד עד כמה מדובר במוצר מלא חן וקסם אמיתיים. עבור ילדים הקסם גדול עוד יותר מאחר והם מהופנטים גם מהרגעים שבהם יוצרים עבורם דמות מבלונים.

 

 

 

הזמן שבו מנופח בלון צבעוני (או מספר בלונים) עד שהוא הופך לכלב, לבובה, לטיל או לכל דבר אחר, שואב את הילד לעולם שבו חומר גלם פשוט הופך להיות דבר שכמעט חי בידיו של הילד. לכן כשאנו מדברים על בלונים לילדים אנו מתכוונים למעשה גם לתהליך היצירה שמושך את הילדים לא פחות מאשר הבלון שהם מקבלים לידיהם.

 

 

 

 

 

חדשות ועדכונים.

050-7456174​