בלונים והפגת מתחים

קסמם של הבלונים מביא לרגיעה

נראה שלא קשה לזהות את השילוב המנצח בין הבלונים לחיוך. אם כשהיינו ילדים היינו שמחים לראות בלון אדום גדול או בלון יפה בכל צבע אחר, הרי שגם בגילאים מבוגרים יותר אין כל סיבה שבלונים צבעוניים שמציגים דמויות וצורות מדהימות לא יעלו חיוך על שפתינו ויגרמו לנו לשכוח מעט מכל המתחים והלחצים שהינם מנת חלקנו היומיומית.

 

 

אמן בלונים יצירתי יכול בקלות רבה ליצור דמויות רבות מבלונים צבעוניים ולעשות שמח בכל מקום שאליו הוא מגיע. מבחר הצבעים של הבלונים השונים, המגוון העצום של הדמויות והצורות שנוצרות עם האווירה הציורית של עולם הבלונים יוצרים שמחה אמיתית שקל לספוג אותה וליהנות ממנה.

 

בלונים הם חברים טובים בזמנים קשים

אם נעיף מבט בסובב אותנו נראה לרוב בניינים, מכשירים, כלים, רהיטים ועוד אלמנטים שיוצרים מראה שגרתי. הדבר אומר שהמציאות יכולה להיות אפילו מעט מעיקה ומשעממת ולכן ברגע שהיא  מתובלת בצבעים ובצורות ניתן לרענן ולהכניס אושר לרגעים קטנים ושגרתיים בחיינו. כך בלונים הופכים להיות כאלו ששוברים את המראה הכללי ומענגים את העין ואת הלב.

בלונים הם גם חברים טובים בתקופות קשות. בתוך שניות יכול אדם שכבד לו על הלב או כואב לו במקומות שונים להרגיש את העוצמה המרגשת שיוצר בלון מעוצב. התוצאה היא שחרור והפגה של לחצים לטובת צחוק שתורם רבות לשיפור ההרגשה הכללית, ובל נשכח שצחוק הוא עוד דרך להפעיל את ה"אנדרופינים" שמצויים במוח ומסייעים לשיפור מצב הרוח ואף לשיכוך כאבים.

 

לאחרונה שמחתי להעלות חיוך על פניהם של רביםבמסגרת הפעילות הרבה שלי אני שמח לא רק להציע את שירותי כאמן בלונים לאירועים שונים, אלא גם להגיע למקומות שבהם אפשר להעלות חיוך רחב על פניהם של רבים ולעשות זאת בזמנים קשים. כך מצאתי את עצמי מבקר חיילי מילואים בעזה וילדים במחלקות בתי החולים, כשאני יוצר עבור החיילים דמויות שונות עם הבלונים שלי ומפעיל את הילדים בעזרת הידע שלי בליצנות רפואית.

 

 

אני מודה שגם אני נהניתי המון. זאת מאחר וראיתי כיצד גם הקשוחים שבחבורת החיילים האמיצים נפתחים לבלונים שלי ואת הילדים החולים שוכחים מהכול ומשחקים עם הבלונים שקבלו. מגוף ראשון אני יכול להעיד עד כמה בלונים יכולים להפיג מתחים בצורה מהירה ומוצלחת מאוד, ועד כמה הם גם יכולים לתרום לשינוי מבורך אצל כל אדם.

 

.

חדשות ועדכונים.

050-7456174​